Güvenlik kamerası sistemleri fiyatları, güvenlik kamerası satışı ahd kamera fiyatları ve kablosuz kameralar en ucuz fiyatları ile satın al satış mağazası.

Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Arna5
Fiyat (TL)
-

BEYAZ EŞYA  ÜRETİMİ

Nr güvenlik kamera sistemleri olarak tüm kablosuz kamera fiyatlarını çok yüksek kaliteli olarak satış yapmaktayız. Firmamızda 175 derece kamera, 180 derece kamera ve 380 derece güvenlik kamerası en çok satışı yapılan kablosuz kamera modelleridir.

Kablosuz kamera

Güvenlik Kamerası Sistemi

Nr güvenlik kamerası sistemleri olarak en iyi güvenlik kamerası sistemi satışını yapmakta olduğumuz için firmamızda ahd güvenlik kamerası sistemi ve ip güvenlik kamera sistemlerini bulabilirsiniz. Firmamızda 2 kameralı güvenlik kameralarının sistemleri ile 32 kamera içeren sistemleri bulabilirsiniz. Nr güvenlik kamerası sistemleri olarak cctv kamerası sektöründeki en kaliteli net gösteren kamera çeşitlerini satış yapmaktayız.

Güvenlik kamerası sistemi

Kamera sistemi fiyatları

Kamera Kayıt Cihazı NVR ip

Kamera Kayıt Cihazı NVR ip

nvr kayıt cihazı ip kamera için

 

Nvr ip kamera kayıt cihazı IP kameralarının görüntü ve ses verilerini kaydetmek için kullanılan bir cihazdır. NVR (Network Video Recorder) olarak da bilinir ve IP kameralarının kaydettiği dijital verileri depolamak, yönetmek ve kontrol etmek için kullanılır. NVR lar  kablolu veya kablosuz ağlar aracılığıyla IP kameralarına bağlanabilir.

NVR lar IP kameralardan gelen video verilerini sıkıştırır ve depolar, böylece verilerin aktarımında daha az bant genişliği kullanılır. Ayrıca NVR lar kameralardan gelen verileri işleyebilir ve kullanıcıların kayıtları izlemelerine, oynatmalarına ve yönetmelerine olanak tanır.

 

Limit:
4 KANAL NVR IP KAMERA KAYIT CİHAZI

4 KANAL NVR IP KAMERA KAYIT CİHAZI

1.425,97 TL
İndirimli
Hızlı Kargo
32 KANAL NVR IP KAMERA KAYIT CİHAZI

32 KANAL NVR IP KAMERA KAYIT CİHAZI

3.677,49 TL
İndirimli
Hızlı Kargo
8 KANAL NVR IP KAMERA KAYIT CİHAZI

8 KANAL NVR IP KAMERA KAYIT CİHAZI

1.801,22 TL
İndirimli
Hızlı Kargo
16 KANAL NVR IP KAMERA KAYIT CİHAZI

16 KANAL NVR IP KAMERA KAYIT CİHAZI

2.551,73 TL
İndirimli
Hızlı Kargo
24 KANAL NVR IP KAMERA KAYIT CİHAZI

24 KANAL NVR IP KAMERA KAYIT CİHAZI

3.302,24 TL
İndirimli
Hızlı Kargo
5 sonuçtan 1 ile 5 arası görüntüleniyor.

Ip kamera kayıt cihazı nvr

NVR (Network Video Recorder)  IP kameralar tarafından gönderilen dijital video akışlarını kaydetmek ve depolamak için kullanılan bir ağ cihazıdır. Bu cihazlar genellikle video kaydı, canlı izleme, oynatma ve diğer yönetim işlevleri için bir web arayüzü üzerinden erişilebilen bir dahili işletim sistemi ile birlikte gelir.

IP kameralar  internet protokolü (IP) üzerinden veri transferi yaparak video akışlarını dijital formatta NVR ye aktarırlar. NVR bu dijital video verilerini depolayarak kullanıcının isteğine bağlı olarak canlı veya kaydedilmiş videoyu oynatır.

NVR lerin en büyük avantajlarından biri  analog kameraların aksine dijital sinyalleri doğrudan kaydederek daha yüksek kaliteli video kaydı yapabilmesidir. Ayrıca, IP kameraların bir ağ üzerinden bağlanabilmesi sayesinde, birden fazla kamera ile çalışma ve birden çok uzaktan erişim imkanı sağlama kolaylığı da sunar.

Sonuç olarak nvr kayıt cihazı IP kameralarla birlikte kullanılarak, evlerden ofislere kadar birçok alanda güvenlik için etkili bir çözüm sunar.
 

Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

Nr Güvenlik Sistemleri © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır